Similu s.r.o.

Novinky

23. mája 2018
Dotácie pre tento rok už viacmenej skončili ale je stále neutíchajúci záujem o fotovoltiku. Pre klientov sme pripravili naozaj zaujímavé ceny na kvalitné panely TALESUN. Tento výrobca patri medzi TOP 10 výrobcov na svete. V prípade, že budú mať záujem veľkoodberatelia máme pre nich pripravené zaujímavé ceny pri paletovom odbere........ Konkrétne ceny pri telefonickom alebo osobnom jednaní.
31. januára 2018
Takže nám skončilo minulý týždeň úspešne predposledné kolo na fotovoltiku. Dnes môžem za klientov povedať, že všetci čo chceli inštaláciu FV poukážku získali resp. im bola doručená. Teraz len skontrolovať správnosť údajov, zaregistrovať a vykonať inštaláciu vrátane kompletnej dokumentácie, ktorá sa odovzdá na SIEA.
11. januára 2018
V blizkej dobe na stranku pribudnu nove baterie NARADA, ktore sa svojim pomerom cena cykly vyrovnaju resp. dokonca prekonavaju cenu LiFEPO4 baterii. Dodacia tychto baterii je vsak dlhsia pre jej velky zaujem.....
10. januára 2018
Stranku s produkatami budeme v blizkej dobe upgradovat. Ale mame dobru spravu na trh prisli nove ostrovne menice Axpert VM II s vysokonapatovym regulatorom dobijania, ktory je idealny v kombinacii k ohrevu Logitex 8ks panelov na vyrobu elektriny so 48V bateriou a 8ks panelov na ohrev vody a v pripade prebytku sa pripoji k zvysnym panelom na vyrobu elektriny.
09. januára 2018
K ohrevu vody Logitex je odporucany vysokonapatovy hybridny menic Infinisolar E 5,5, ktory ma vynikajuce parametre avsak zla sprava je, ze ZSE ho pri oznamovacej povinnosti, ktora plati od 1.1.2018 neschvaluje. Dobra sprava je, ze SSE a VSE a dokonca aj v Ceskej republike ho schvaluju. Uvidime co nam prinesie buducnost ale dufajme, ze tento vynikajuci menic bude schvalovany vo vsetkych regionoch............
08. januára 2018
SIEA navrhla termin na fotovolticke kolo na 23.1.2018. Ako minuly rok len pre fotovlotiku znizila vysku dotacie o 100 euro takze maximalna vyska dotacie bude 3250 euro.
11. júla 2017
Tak a máme po 13. kole venovanej fotovoltike. Podľa toho ako sa rýchlo minuly poukážky vidieť, že ľudia chcú fotovoltiku. Je na zvážení, či by nemali byť navýšené finančné prostriedky pre fotovoltiku, aby sa vyhovelo, čo najviac potenciálnym klientom.......
01. júla 2017
Firma Logitex upravovala cenník menších bojlerov. V blízkej dobe upravíme cenník aj na našej stránke. Avšak teraz sa pripravujeme na najbližšie kolo venované fotovoltike lebo predpokladáme, že bude naozaj rýchle.
06. júna 2017
Júnové kolo na fotovoltiku bolo presunuté na júl resp. zlúčené s 13.kolom. Uvidíme aké bude rýchle.
18. apríla 2017
A máme po 7. kole udeľovania poukážok pre fotovoltiku. Poukážky dostali naozaj len najrýchlejší. Tak ako sme predpokladali celé kolo netrvalo dlhšie ako 4 minúty. Klienti, ktorý potvrdzovali záujem až po piatej minúte prišlo už oznámenie, že nie sú finančné prostriedky.
23. marca 2017
Kedze niekomu nasa stranka velmi vadila bola naburana a znefunkcnena. Google nam zablokoval stranku a musime ju celu prerobit. Stara domena www.zeleziarstvo-online.sk bude funkcna a bude sa automaticky presmerovavat na domenu www.similu.sk. Dufam, ze nasa nova stranka sa Vam bude pacit a ak budete mat nejake pripomienky nevahajte nas kontaktovat a vyskusame Vam vyhoviet. Zaklad je, ze stranka by mala byt ovela bezpecnejsia.
21. marca 2017
Tak kedze sa nam oteplilo tak sme stihli vsetkych klientov vybavit k plnej spokojnosti a vsetky poukazky boli odovzdane na SIEA.
18. januára 2017
Tak po dlhej dobe mame zimu ako sa patri avsak pre instalacie je to dost nepriaznive. No nic musime dufat, ze sa nam pocasie polepsi.....
21. decembera 2016
Vsetkym klientom prajem prijemne prezitie Vianocnych sviatkov a stastny novy rok 2017.
30. novembera 2016
V kratkom slede nam skoncilo 5.kolo. Solarny ohrev vody dopadol celkom dobre a myslim si ze klienti, co mali pripravene podklady urcite ziskali poukazku samozrejme ak to stihli do 18 minut od spustenia kola.......
22. novembera 2016
Skoncilo nam 4. kolo ciste len pre fotovoltiku. Podla ocakavania zase to bolo hlavne len o akumulacii pre bateriu. Opat sa podarilo ziskat par poukazok. Fotovoltika s ohrevom vody isla opat bokom.......
06. septembera 2016
Tak a mame po 3. kole. Pre priaznivcov fotovoltiky to nedopadlo moc slavne vdaka tomu ako SIEA nastavila priority. Napriek tomu sa nam podarilo par poukazok ziskat samozrejme len bateriovy system. Sytemy na fotovolticky ohrev vody boli vsetky zamietnute.
23. júna 2016
SIEA oznámila, že nestihnú otvoriť 3. kolo v priebehu mesiaca jún. Musíme dúfať, že to prebehne v mesiaci júl aj keď sa to mierne skomplikuje z hľadiska dostupnosti klientov na internet.
15. mája 2016
Boli odovzdané všetky poukážky klientov, ktorý mali mali všetky náležitosti v poriadku. Našlo sa pár klientov, ktorý si to rozmysleli a poukážka prepadla a žiaľ bolo pár aj takých klientov, ktorý si želali realizáciu, ale nestihli si vybaviť všetky náležitosti ohľadne listu vlastníctva. Týmto klientom prajem aby to stihli vybaviť v termíne, keď sa bude spúšťať 3. kolo dotácii.
21. marca 2016
Takže k dnešnému dňu boli preplatené prvé poukážky z prvej vlny dotácii. Agentúre SIEA musíme poďakovať, že to bolo v termíne do 45 dní, čo je oveľa skôr ako sa uvádzalo.
© 2017 similu.sk | created by binary.sk